VISPĀRĒJS PAZIŅOJUMS PAR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU

Pārskatīts 01/19/2024

Corteva Agriscience ir apņēmusies nodrošināt pārskatāmību un atklātību, tostarp sniegt skaidru un precīzu informāciju par mūsu personas datu aizsardzības praksi. Šajā Vispārējā paziņojumā par personas datu aizsardzību („Paziņojums par personas datu aizsardzību”) ir aprakstīts, kā Corteva Agriscience™ un tās saistītie uzņēmumi („Mēs”, „Mums”, „Mūsu” vai „Corteva”) apkopo, izmanto un izpauž vai citādi apstrādā personas datus. Paziņojums par personas datu aizsardzību ir piemērojams, kad piekļūstat vai izmantojat mūsu vietnes, mūsu tiešsaistes lietojumprogrammas, mūsu sociālo mediju lapas vai kā citādi mijiedarbojaties ar mums. Mēs varam sniegt papildu vai atšķirīgus paziņojumus par mūsu personas datu aizsardzības praksi attiecībā uz noteiktiem produktiem vai pakalpojumiem vai gadījumos, ja informācija ir piemērojama konkrētai valstij, un tādā gadījumā šie paziņojumi papildina vai aizstāj šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību sniegto informāciju. Šis Paziņojums par personas datu aizsardzību neattiecas uz mūsu darbiniekiem vai darba pretendentiem, ja personas dati, ko mēs apkopojam par šīm personām, ir saistīta ar viņu pašreizējo, bijušo vai potenciālo amatu pie mums. Ja jūs piesakāties darbam, izmantojot Karjeras centra tīmekļvietni, jūsu sniegto personas datu izmantošanu Karjeras centrā reglamentē mūsu Paziņojums par Corteva pretendentu personas datu aizsardzību, kas pieejams Karjeras centrā.

Mūsu apkopotie personas dati

Terminam „Personas dati” saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem var būt dažādas nozīmes. Mēs parasti lietojam terminu „Personas dati”, lai apzīmētu informāciju, kas tieši vai netieši identificē personu vai attiecas uz identificējamu personu. Ja saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem mums ir pienākums apstrādāt informāciju kā personas datus, mēs to darām saskaņā ar šo Paziņojumu par personas datu aizsardzību. Ja mums ir nepieciešams apkopot personas datus, lai sniegtu pieprasītos pakalpojumus vai produktus, un, ja jūs to nesniedzat, mēs nevaram sniegt šos pakalpojumus vai produktus. Ja atklājat mums vai mūsu pakalpojumu sniedzējiem vai sadarbības partneriem jebkādus ar citām personām saistītus personas datus, jūs apliecināt, ka esat pilnvarots to darīt un atļaut mums izmantot personas datus saskaņā ar šo Paziņojumu par personas datu aizsardzību.

Jūsu sniegtā informācija

Personas datu veidi, ko mēs varam apkopot par jums, ir atkarīgi no tā, kādā veidā jūs mijiedarbojaties ar mums un kādus produktus un pakalpojumus izvēlaties. Ja veicat pasūtījumu, izveidojat kontu, pieprasāt atlaidi, pievienojaties atlaižu programmai, reģistrējaties pakalpojumam, piesakāties finansējumam, piedalāties konkursā, loterijā vai citā akcijā vai piedāvājumā, vai sazināties ar mums citu iemeslu dēļ, mēs varam apkopot jūsu personas datus no jums vai ar jūsu pilnvarotā pārstāvja starpniecību, tostarp:

 • kontaktinformāciju, tostarp jūsu vārdu, uzvārdu, pasta adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru;
 • maksājumu informāciju, tostarp kredītkartes vai debetkartes numuru;
 • finanšu informāciju, piemēram, valsts izsniegto ID numuru, sociālās nodrošināšanas numuru, pilsonību, nodokļu maksātāja numuru un bankas informāciju, piemēram, konta numuru;
 • dzimšanas datumu un dzimumu;
 • parakstu, tostarp digitālo parakstu;
 • darbavietu, amata nosaukumu, tālruņa numuru, adresi un e-pastu, kas saistīti ar jūsu darbavietu;
 • pirkumu vēsturi, izvēli.

Papildus iepriekš minētajam, ja mijiedarbojaties ar mums, izmantojot mūsu tīmekļvietnes un lietojumprogrammas („Digitālie pakalpojumi”), mēs varam arī apkopot:

 • IP adreses;
 • vispārīgus vai precīzus ģeolokācijas datus un satelītattēlus;
 • ierīces veidu, pārlūkprogrammas veidu un operētājsistēmu;
 • tiešsaistes pārlūkošanas datus jeb „klikšķu secības datus” (piem., atsauces tīmekļvietnes adrese, piekļuves datums un laiks, apmeklētās lapas, katrā lapā pavadītais laiks, noklikšķinātās saites, meklēšanas vēsture) un varbūtējās izvēles;
 • izvēļu pārvaldību, tostarp piekrišanu, atteikšanos un sīkdatņu pārvaldību;
 • paroles un atgādinājuma jautājumus / atbildes.

Ja apmeklējat kādu no mūsu mītnēm vai sazināties ar mums pa tālruni, mēs varam apkopot tālāk minēto, ja to atļauj piemērojamie tiesību akti:

 • video attēlus (videonovērošanas kameras ieraksts) vai fotoattēlus;
 • sejas attēlus, izmantojot sejas atpazīšanas tehnoloģiju;
 • pirkstu nospiedumu attēlus, izmantojot pirkstu nospiedumu kartēšanas tehnoloģiju;
 • balss ierakstus, piemēram, balss pasta ieraksti.

Informācija no sociālo mediju platformām

Ja mijiedarbojaties ar mums, izmantojot sociālos medijus, vai savienojat savu sociālo mediju kontu ar mūsu tiešsaistes kontu, jūs kopīgojat ar mums noteiktus personas datus no sava sociālo mediju konta, piemēram, savu vārdu, e-pasta adresi, fotoattēlu, sociālo mediju kontaktu sarakstu un jebkuru citu informāciju, ko jūs padarāt mums pieejamu, kad savienojat savu sociālo mediju kontu ar mūsu digitālajiem pakalpojumiem. Ja izvēlaties sazināties ar mums, izmantojot sociālo mediju platformu, jums rūpīgi jāizskata šo sociālo mediju pakalpojumu sniedzēju personas datu aizsardzības principi un jūsu personas datu aizsardzības iestatījumi, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar informāciju, ko sociālo mediju platformas var mums darīt pieejamu.

Mēs izmantojam arī trešo personu sociālo mediju pārvaldības un klausīšanās rīkus, kas apkopo publiski pieejamu saturu. Ciktāl publiski pieejamais saturs ietver personas datus, tas tiek apstrādāts saskaņā ar šo Paziņojumu par personas datu aizsardzību.

Informācija no sadarbības partneriem un citām trešajām personām

Mūsu mazumtirgotāji, izplatītāji un citi sadarbības partneri var sniegt informāciju, kas saistīta ar jūsu pirkumiem, piemēram, kontaktinformāciju un maksājumu informāciju, tostarp jūsu vārdu, uzvārdu, personīgo pasta adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, darbavietu, amata nosaukumu, tālruņa numuru, uzņēmuma pasta adresi un e-pasta adresi saistībā ar darbavietu.

Mēs varam saņemt iepriekš minētos personas datus arī no mūsu trešo personu pakalpojumu sniedzējiem un uzņēmējdarbības partneriem, kas sniedz atbalstu klientu apkalpošanas, tīmekļa mitināšanas, mārketinga, komunikācijas, pasākumu plānošanas, datu analīzes un finanšu pakalpojumu jomā, kad tie kopīgo ar mums informāciju, tostarp informāciju no publiski pieejamiem avotiem.

Informācija no mūsu digitālajiem pakalpojumiem

Izmantojot mūsu digitālos pakalpojumus, mēs varam apkopot personas datus automātiski vai izmantojot tehnoloģijas, piemēram, sīkdatnes, servera žurnālus, tīmekļa informatorus, tagus un pikseļus. Mēs varam sadarboties arī ar trešajām personām, kas mūsu vārdā veic analīzi, ziņojuma sagatavošanu un mārketingu, izmantojot informāciju, kas apkopota no mūsu digitālajiem pakalpojumiem un šīm tehnoloģijām.  Parasti, ja vien jūs nepiekļūstat mūsu digitālajiem pakalpojumiem, izmantojot savu kontu vai atbildot uz e-pastu no mums, mūsu digitālajos pakalpojumos apkopotā informācija tieši neatklāj jūsu konkrēto identitāti, lai gan no apkopotās informācijas var izdarīt secinājumus vai sasaistīt to ar citu mums pieejamo informāciju, kas jūs identificē. 

Atkarībā no piemērojamiem tiesību aktiem mēs piedāvājam sīkdatņu piekrišanas iespējas, lai jūs varētu piekrist vai atteikties no šo tehnoloģiju izmantošanas. Tālāk mēs sniedzam konkrētu informāciju par mūsu izmantoto tehnoloģiju veidiem un metodēm, kā paziņot jūsu personas datu aizsardzības izvēli.

Informācija, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu vai ierīci

Ja piekļūstat mūsu digitālajiem pakalpojumiem, lielākā daļa pārlūkprogrammu vai jūsu ierīce automātiski ievāc noteiktu informāciju, piemēram, jūsu intertīkla protokola (IP) adresi, datora veidu (Windows vai Mac), ierīces ražotāju un modeli, ekrāna izšķirtspēju, operētājsistēmas nosaukumu un versiju, valodu, pārlūkprogrammas nosaukumu un versiju, kā arī jūsu izmantoto digitālo pakalpojumu (piemēram, lietojumprogrammas) nosaukumu un versiju.  Mēs izmantojam šo informāciju, lai nodrošinātu digitālo pakalpojumu pareizu darbību, kā arī drošības un krāpšanas novēršanas nolūkos.  Lielāko daļu šīs informācijas nevar izmantot, lai noteiktu, kas konkrēti jūs esat, ja vien jūs nepiekļūstat mūsu vietnēm, piesakoties savā kontā vai atbildot uz mūsu e-pastu. Pat ja jūsu IP adrese neidentificē, kas jūs esat, mēs apstrādājam jūsu IP adresi kā jūsu personas datus.

Mobilo ierīču izmantošana

Ja lejupielādējat un izmantojat mūsu digitālos pakalpojumus, mēs un/vai mūsu pakalpojumu sniedzēji var apkopot jūsu ierīču unikālos identifikatorus, reklāmas identifikatorus, operētājsistēmas, mobilā tīkla informāciju, kā arī lietojumprogrammas lietošanas datus, piemēram, datumu un laiku, kad jūsu ierīcē esošie mūsu digitālie pakalpojumi piekļūst mūsu serveriem un kāda informācija un faili ir lejupielādēti lietotnē, pamatojoties uz jūsu ierīces numuru. Mūsu digitālie pakalpojumi var apkopot un pārsūtīt arī citu informāciju, lai iespējotu lietojumprogrammas funkcijas. Mēs izmantojam šo informāciju, lai nodrošinātu digitālo pakalpojumu pareizu darbību, uzlabotu un personalizētu jūsu pieredzi un nodrošinātu atbilstošu saturu vai reklāmas. Jūs varat iestatīt reklāmas izvēles savā mobilajā ierīcē. Lai uzzinātu vairāk par to, kā iestatīt šīs izvēles, apmeklējiet https://thenai.org/opt-out/mobile-opt-out/.

Dažos gadījumos mēs varam saņemt informāciju par jūsu ierīces atrašanās vietu, izmantojot jūsu ierīces GPS, Wi-Fi vai Bluetooth, kad izmantojat mūsu digitālos pakalpojumus. Mēs varam izmantot jūsu ierīces fizisko atrašanās vietu, lai sniegtu jums personalizētus pakalpojumus un saturu, kas ir balstīts uz atrašanās vietu. Mēs varam arī kopīgot jūsu ierīces fizisko atrašanās vietu kopā ar informāciju par to, kādas reklāmas esat skatījies, un citu mūsu apkopoto informāciju ar saviem mārketinga partneriem, lai tie varētu jums piedāvāt personalizētāku saturu un izpētīt reklāmas kampaņu efektivitāti. Savā ierīcē varat novērst atrašanās vietas kopīgošanu, izslēdzot GPS, Wi-Fi vai Bluetooth.  Savas iPhone ierīces atrašanās vietas iestatījumus varat pārvaldīt, apmeklējot https://support.apple.com/, un Android ierīcē, apmeklējot https://support.google.com/. Atspējojot ar atrašanās vietu saistītos pakalpojumus savās ierīcēs, jūs nevarat izmantot noteiktas mūsu digitālo pakalpojumu funkcijas. 

Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas

Sīkdatnes ir informācijas elementi, kas tiek saglabāti tieši ierīcē, kuru izmantojat, mijiedarbojoties ar tiešsaistes vietnēm, un kas var identificēt jūsu ierīci un saturēt arī citu informāciju.  Mēs varam apkopot informāciju, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas mūsu digitālajos pakalpojumos, kā arī HTML formāta e-pasta ziņojumos, kurus mēs jums nosūtām.  Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas tieši nenorāda, kas jūs esat, taču tie ļauj mums apkopot tādu informāciju kā pārlūkprogrammas veids, digitālajos pakalpojumos pavadītais laiks, apmeklētās lapas, valodas izvēle un citus apkopotus datplūsmas datus.  Sīkdatnes jūsu ierīcē varam izvietot mēs un arī mūsu pakalpojumu sniedzēji, piemēram, tīmekļa analīzes uzņēmumi un intertīkla reklāmas tīkli. Ja esat pieteicies savā Corteva kontā, izmantojot kādu no mūsu digitālajiem pakalpojumiem, vai atbildējis uz mūsu e-pastu, vai pieņēmis sīkdatnes mūsu vietnē, mēs varam sasaistīt mūsu apkopoto informāciju ar citu informāciju, kas identificē jūs.  Mēs izmantojam apkopoto informāciju dažādiem mērķiem, lai saglabātu un ievērotu jūsu izvēles un iestatījumus, drošību un autentifikāciju, analītiku, lai novērtētu mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti un piedāvātu jums produktu un pakalpojumu reklāmu, kas, mūsuprāt, jūs interesē, kā arī lai izpildītu citus turpmāk aprakstītos likumīgos mērķus. 

Sīkdatņu veidi, ko mēs apkopojam, ir iedalāmi vienā no trim tālāk minētajām kategorijām.

 • Nepieciešamās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu vietnes pamatfunkciju darbību, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai atcerētos, cik daudz preču ir jūsu iepirkumu grozā. Šīs kategorijas sīkdatnes nevar atspējot, un tām nav nepieciešama piekrišana.
 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nav obligātas, un tās ļauj mums analizēt, kā jūs izmantojat digitālos pakalpojumus, kā arī novērtēt un uzlabot mūsu darbību. Tās var izmantot arī, lai nodrošinātu labāku klientu pieredzi digitālo pakalpojumu jomā, piemēram, atceroties jūsu pieteikšanās informāciju vai sniedzot mums informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, piemēram, valodas izvēli.
 • Reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nav obligātas, un tās var izmantot, lai uzzinātu, kādas intereses jums varētu būt, pamatojoties uz jūsu apmeklētajām vietnēm. Tās var mums palīdzēt piedāvāt jums atbilstošākas reklāmas mūsu digitālajos pakalpojumos vai trešo personu vietnēs, pamatojoties uz secinājumiem par jūsu interesēm.

Ja to prasa tiesību akti, pirms funkcionālo vai reklāmas sīkdatņu ievietošanas vai izmantošanas mēs saņemam jūsu piekrišanu, un jūs vienmēr varat atteikties no funkcionālajām vai reklāmas sīkdatnēm, izmantojot sīkdatņu izvēles rīku mūsu digitālajos pakalpojumos. Šis sīkdatņu izvēles rīks ir iespējots, lai apstrādātu jūsu izvēli un noteiktās jurisdikcijās atpazītu un apstrādātu vispārēju atteikšanās signālu. Dažās pārlūkprogrammās ir iestatījumi „neizsekot”.  Tā kā vēl nav vienotas izpratnes par to, kā interpretēt šos signālus, mēs pašlaik nereaģējam uz pārlūkprogrammas iestatījumiem „neizsekot”.

Turklāt, izmantojot lielāko daļu intertīkla pārlūkprogrammu vai citu programmatūru, varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai dzēstu sīkdatnes no datora cietā diska, bloķētu visas sīkdatnes vai saņemtu brīdinājumu pirms sīkdatnes saglabāšanas. Ja nevēlaties, lai informācija tiek apkopota, izmantojot sīkdatnes, vairumā pārlūkprogrammu ir vienkāršs process, kas ļauj atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Lai uzzinātu vairāk par atteikšanos tīmekļa pārlūkprogrammās, lūdzu, apmeklējiet https://optout.aboutads.info/ un https://optout.networkadvertising.org. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, apmeklējiet vietējo digitālās reklāmas asociāciju, piemēram,:

Ja esat iestatījis sīkdatņu izvēli, tiek ievērotas jūsu izdarītās izvēles. Lūdzu, ņemiet vērā to, ja izdzēšat savu izvēli vai lietojat citu pārlūkprogrammu vai datoru, sīkdatņu izvēli ir jāiestata no jauna. 

Citas mūsu izmantotās tehnoloģijas

 • Tīmekļa informatori un pikseļu tagi. Tīmekļa informatori un pikseļu tagi ir nelieli grafiskie elementi tīmekļvietnes lapā vai elektroniskajā vēstulē, kas paredzēti, lai izsekotu skatītās lapas vai atvērtās elektroniskās vēstules, un tos var izmantot, lai jūsu datorā nogādātu sīkdatnes. Šīs tehnoloģijas var arī palīdzēt analizēt tīmekļvietņu efektivitāti, mērot apmeklētāju skaitu vai darbības tīmekļvietnē.
 • Spraudņi un saites uz trešo personu vietnēm. Mūsu digitālajos pakalpojumos var būt iekļauti sociālo tīklu vai citu trešo personu, piemēram, Facebook, Meta vai Google, spraudņi. Šie spraudņi jūsu datorā var izvietot sīkdatni, kas trešās persona vietnei norāda, ka esat apmeklējis kādu no mūsu digitālajiem pakalpojumiem. Ja esat pieteicies trešās personas vietnē, šī vietne var apkopot šo informāciju neatkarīgi no tā, vai esat mijiedarbojies ar trešās personas spraudni vai esat izveidojis saiti ar mūsu digitālajiem pakalpojumiem. Trešo personu spraudņus mēs uzskatām par neobligātām sīkdatnēm, tādējādi varat attiecīgi iestatīt sīkdatņu izvēli. 

Tīmekļa analītika

Ja to atļauj tiesību akti, mēs izmantojam trešo personu tīmekļa analītikas pakalpojumus, piemēram, Google un Adobe, lai labāk izprastu, kā lietotāji izmanto mūsu digitālos pakalpojumus. Kā aprakstīts sadaļā „Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas”, šīs trešās personas var apkopot informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē laika gaitā un nesaistītās vietnēs, izmantojot sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas. Mēs šīs sīkdatnes un tehnoloģijas, kas tiek izmantotas šo statistisko datu apkopošanai, uzskatām kā neobligātas sīkdatnes, tādējādi varat attiecīgi iestatīt sīkdatņu izvēli. Varat arī uzzināt vairāk par Google personas datu aizsardzības praksi, apmeklējot www.google.com/policies/privacy/‌partners/, un atteikties, lejupielādējot Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājumu, kas pieejams vietnē https://tools.google.com/dlpage/gaoptout, un Adobe personas datu aizsardzības praksi, apmeklējot https://www.adobe.com/privacy.html, un atteikties, apmeklējot https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html#customeruse.

Uzvedībai un interesēm pielāgota reklāma

Corteva var izmantot trešo personu reklāmas uzņēmumus, lai rādītu tiešsaistes reklāmas par precēm un pakalpojumiem, kas jūs varētu interesēt, pamatojoties uz jūsu apmeklējumiem mūsu vietnēs un citās vietnēs, izmantojot jūsu izmantotās ierīces (parasti pazīstama kā „uzvedībai pielāgota reklāma” vai „interesēm pielāgota reklāma”). Lai to izdarītu, šie reklāmas uzņēmumi var apkopot informāciju, izvietojot sīkdatnes vai citas iepriekš aprakstītās tehnoloģijas mūsu digitālajos pakalpojumos, un apvienot to ar informāciju par jūsu darbībām citās vietnēs, mobilajās lietotnēs un ierīcēs. Varat novērst interesēm pielāgotu reklāmu saņemšanu, pamatojoties uz sīkdatņu izvietojumu, veicot iepriekš aprakstītās atteikšanās no sīkdatnēm darbības, atceļot sīkdatnes pārlūkprogrammā(-ās), atceļot pieprasījumus „piekļuvei datiem”, ko lietotnes parasti piedāvā, kad tās instalējat, vai pielāgojot reklāmas izsekošanas iestatījumus savā ierīcē. Ja atrodaties Amerikas Savienotajās Valstīs un vēlaties atteikties no mērķētas reklāmas vai dažādu platformu kontekstā uzvedībai pielāgotas reklāmas, varat noklikšķināt uz atteikšanās pogas mūsu ASV vietnes sākumlapā un/vai aizpildīt atteikšanās pieprasījuma veidlapu. Sīkāka informācija atrodama vietnē US Privacy Notice (corteva.com).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pat tad, ja atteiksieties no reklāmas sīkdatnēm vai atteiksieties no uzvedībai un interesēm pielāgotas reklāmas, jūs joprojām varat redzēt mūsu reklāmas. Šo reklāmu pamatā nav jūsu uzvedība dažādās vietnēs, bet gan konkrētas apmeklētās vietnes konteksts. Piemēram, apmeklējot lauksaimniecības tīmekļvietni, jūs varat redzēt reklāmu par Corteva sēklu produktu. 

Biznesa analītika un mākslīgais intelekts

Ja to atļauj tiesību akti, mēs varam izmantot jūsu un/vai sadarbības partneru sniegto informāciju, piemēram, pirkumu vēsturi, ģeolokācijas datus, satelītattēlus, kā arī lauksaimniecības lauku ekspluatācijas datus biznesa analītika un/vai mākslīgā intelekta izstrādē vai izmantošanā. Mēs izmantojam šo informāciju pētniecībai, tehnoloģiju izstrādei un mūsu produktu, pakalpojumu un programmu kvalitātes un drošības izstrādei, uzturēšanai vai uzlabošanai. Piemēram, mēs varam izmantot šo informāciju, lai prognozētu tendences, diagnostikas nolūkos, lai sniegtu jums agronomiskus ieteikumus un ieteiktu pakalpojumus un produktus.

Kā mēs izmantojam personas datus

Ja mums ir likumīgas biznesa intereses, jūsu piekrišana vai kā citādi atļauts saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības un datu aizsardzības tiesību aktiem, mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji izmantojam personas datus tālāk minētiem mērķiem.  

 • Sniegt pakalpojumus un atbalstīt mūsu klientus
  • Lai uzturētu vai apkalpotu kontus, pārbaudītu klientu informāciju, nodrošinātu klientu apkalpošanu un atbildētu uz jūsu pieprasījumiem, apstrādātu vai izpildītu pasūtījumus un darījumus.
  • Nodrošināt finansējumu, izpildīt pasūtījumus, apstrādāt maksājumus, ieņēmumus un riska pārvaldību.
  • Lai nosūtītu jums administratīvu informāciju, piemēram, par izmaiņām mūsu noteikumos, nosacījumos un pamatnostādnēs vai informāciju par garantiju vai atsaukšanu.
 • Mārketings, akcijas un personalizācija
  • Lai nosūtītu jums mārketinga paziņojumus ar informāciju par mūsu pakalpojumiem, jauniem produktiem un citām ziņām par Corteva.
  • Lai piedāvātu jums iespēju piedalīties loterijās, konkursos vai citās akcijās.
  • Lai izstrādātu un piegādātu mārketinga un citus reklāmas paziņojumus, kas pielāgoti jūsu vai citu mūsu lietotāju interesēm, un lai analizētu vai prognozētu mūsu lietotāju vēlmes, lai sagatavotu apkopotus tendenču pārskatus par to, kā tiek izmantots mūsu digitālais saturs, lai mēs varētu uzlabot savus pakalpojumus un piedāvājumus.
 • Juridiskie jautājumi un atbilstība
  • Lai nodrošinātu atbilstību tiesību aktiem un normatīvajiem aktiem, tostarp personas datu izmantošanu un izpaušanu, ko pieprasa tiesību akti, vai atbilstību uzņēmuma pamatnostādnēm un kārtībai, vai civiltiesiskiem, krimināltiesiskiem, tiesas vai reglamentējošiem pieprasījumiem, izmeklēšanām, pavēstēm par ierašanos tiesā vai uzaicinājumiem uz tiesu.
  • Lai īstenotu vai aizstāvētu Corteva un tās vadītāju, direktoru, darbinieku, klientu, līgumslēdzēju un aģentu likumīgās tiesības, kā arī strīdu izšķiršanai.
 • Darbības un vispārējie biznesa mērķi
  • Korporatīvajai pārvaldībai, tostarp korporatīvajai grāmatvedībai, auditam, analīzei un ziņojumu sagatavošanai, apvienošanai, pārņemšanai un atsavināšanai.
  • Sistēmas administrēšanai un tehnoloģiju pārvaldībai, tostarp mūsu digitālo pakalpojumu optimizācijai un datu analīzei.
  • Biznesa nepārtrauktībai un negadījumu seku novēršanai.
 • Pilnveidot un izstrādāt jaunus produktus un pakalpojumus
  • Pētniecībai, tehnoloģiju izstrādei un mūsu produktu, pakalpojumu un programmu kvalitātes un drošības izstrādei, uzturēšanai vai uzlabošanai.
 • Krāpšanas novēršana un drošība
  • Lai aizsargātu mūsu sistēmu, tīklu, lietojumprogrammu un datu drošību un integritāti, tostarp drošības apdraudējumu atklāšanu, analīzi un novēršanu, saziņu ar tiesībaizsardzības un informācijas drošības konsorcijiem, pakalpojumu vai sistēmu atkļūdošanu, identitātes pārvaldību, tostarp sistēmu un tehnoloģiju pārbaudi un autentifikāciju.
  • Mītņu aizsardzībai, drošībai un zaudējumu novēršanai, krāpšanas un citu nelikumīgu darbību atklāšanai un novēršanai.

Kā mēs izpaužam personas datus

Atbilstoši šajā Paziņojumā par personas datu aizsardzību aprakstītajiem mērķiem mēs varam izpaust personas datus tālāk minētajiem uzņēmumiem, tostarp dažādās valstīs. Jūs varat iepazīties ar mūsu uzņēmumu grupas uzņēmumu sarakstu un atrašanās vietu šeit.

 • Mūsu mātesuzņēmumam un saistītajiem uzņēmumiem. Ja mēs to darām, šie citi Corteva uzņēmumi izmanto un izpauž personas datus saskaņā ar šo Paziņojumu par personas datu aizsardzību un atbilstoši piemērojamo personas datu aizsardzības un datu aizsardzības tiesību aktu prasībām.
 • Mūsu pakalpojumu sniedzējiem, kurus mēs piesaistām, lai atvieglotu mums sniegtos atbalsta pakalpojumus, tostarp, bet ne tikai tiem, kas sniedz atbalstu klientu apkalpošanas, reklāmas, mārketinga, komunikācijas un datu analīzes, informācijas tehnoloģiju, informācijas drošības, finanšu, audita, grāmatvedības, drošības un juridisko pakalpojumu jomā. Šīm trešajām personām ir pienākums izmantot tikai tos personas datus, kurus mēs tām kopīgojam, tikai līgumā paredzēto pakalpojumu sniegšanai un saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības un datu aizsardzības tiesību aktiem.
 • Trešajām personām, piemēram, aģentiem, mazumtirgotājiem, izplatītājiem un biznesa partneriem, lai nodrošinātu produktus un pakalpojumus mūsu klientiem, kā arī saistībā ar licencēšanas, kopīgas izstrādes vai līdzīgiem nolīgumiem. Šīm trešajām personām ir pienākums izmantot personas datus saskaņā ar šo Paziņojumu par personas datu aizsardzību un/vai tikai līgumā noteikto pakalpojumu sniegšanai un saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības un datu aizsardzības tiesību aktiem.
 • Trešajām personām, piemēram, regulatoriem, tiesām, tiesībaizsardzības un valsts iestādēm, lai ievērotu piemērojamos likumus, noteikumus, tiesas vai citus juridiskus procesus, ja mums ir godprātīga pārliecība, ka izpaušana ir nepieciešama, lai ievērotu piemērojamos likumus, tostarp likumus ārpus jūsu dzīvesvietas valsts. Šādos gadījumos mēs veicam atbilstošus pasākumus saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības un datu aizsardzības tiesību aktiem, lai aizsargātu personas datus.
 • Trešajām personām, piemēram, tām, kas palīdz atklāt, novērst un reaģēt uz krāpšanu, ļaunprātīgu Corteva produktu, pakalpojumu vai digitālo pakalpojumu izmantošanu, intelektuālā īpašuma pārkāpumiem, izpildīt mūsu noteikumus un nosacījumus un mūsu līgumus, kā arī aizsargāt mūsu un/vai mūsu saistīto uzņēmumu, jūsu vai citu personu tiesības, personas datu aizsardzību, drošību vai īpašumu. Šīm trešajām personām ir pienākums izmantot tikai tos personas datus, kurus mēs tām kopīgojam, tikai līgumā paredzēto pakalpojumu sniegšanai un saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības un datu aizsardzības tiesību aktiem.
 • Trešajām personām saistībā ar reorganizāciju, apvienošanu, pārdošanu, kopuzņēmumu, tiesību pārņemšanu, nodošanu vai citu visa mūsu biznesa, aktīvu vai akciju vai to daļas atsavināšanu (tostarp saistībā ar bankrota vai līdzīgu procesu). Šādas trešās personas var būt, piemēram, pircējs un tā konsultanti. Šādos gadījumos mēs veicam atbilstošus pasākumus saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības un datu aizsardzības tiesību aktiem, lai aizsargātu personas datus.

KĀ MĒS AIZSARGĀJAM PERSONAS DATUS

Personas dati parasti tiek glabāti Corteva datubāzēs vai datubāzēs, ko uztur mūsu pakalpojumu sniedzēji. Mēs veicam pietiekamus organizatoriskus, tehniskus un administratīvus pasākumus, lai aizsargātu personas datus mūsu organizācijā, un ar līgumu pieprasām, lai arī mūsu pakalpojumu sniedzēji to darītu.  Diemžēl nevienai datu pārraides vai glabāšanas sistēmai nevar garantēt 100% drošību.  Ja jums ir iemesls uzskatīt, ka mijiedarbība ar mums vairs nav droša, lūdzu, nekavējoties paziņojiet par to atbilstoši norādītajam tālāk sniegtajā sadaļā „Sazinieties ar Mums”.

PERSONAS DATU SAGLABĀŠANA

Mēs saglabājam personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams vai atļauts, ņemot vērā mērķi(-us), kādam(-iem) tie tika iegūti, un saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. 

Kritēriji, kas tiek izmantoti, lai noteiktu mūsu saglabāšanas periodus, ir šādi: 

 • laiks, cik ilgi mums ir pastāvīgas attiecības ar jums (piemēram, tik ilgi, kamēr jums ir konts pie mums vai turpināt izmantot digitālos pakalpojumus) un laiks pēc tam, ja mums var būt likumīga nepieciešamība atsaukties uz jūsu personas datiem, lai risinātu jautājumus, kas var rasties;
 • personas datu sensitivitāte un mērķi, kādiem šie personas dati tika apkopoti;
 • juridiskās saistības, kas attiecas uz mums (piemēram, saskaņā ar dažiem tiesību aktiem mums ir pienākums noteiktu laiku saglabāt jūsu darījumu ierakstus, pirms mēs tos varam dzēst);
 • ja saglabāšana ir ieteicama, ņemot vērā mūsu tiesisko statusu (piemēram, attiecībā uz piemērojamiem noilguma termiņiem, tiesvedību vai regulējošo izmeklēšanu).

TREŠO PERSONU PAKALPOJUMI

Mēs varam sniegt saites uz trešo personu vietnēm vai pakalpojumiem, ja uzskatām, ka šīs saites ir jums noderīgas. Šis Paziņojums par personas datu aizsardzību neattiecas uz trešo personu personas datu aizsardzības vai drošības praksi, un mēs neesam par to atbildīgi, tostarp jebkuru trešo personu, kas pārvalda vietni vai pakalpojumu, uz kuru ir saite no „Pakalpojumiem”. 

Turklāt mēs neesam atbildīgi par citu organizāciju, sociālo mediju platformu nodrošinātāju, operētājsistēmu nodrošinātāju, bezvadu pakalpojumu sniedzēju vai ierīču ražotāju personas datu aizsardzības vai drošības pamatnostādnēm vai praksi, tostarp attiecībā uz personas datiem, ko atklājat citām organizācijām, izmantojot digitālos pakalpojumus vai mūsu sociālo mediju lapas vai saistībā ar tiem.

PAKALPOJUMU LIETOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM

Pakalpojumi nav paredzēti personām, kas jaunākas par trīspadsmit (13) gadiem, un mēs apzināti neapkopojam personas datus no personām, kas jaunākas par 13 gadiem.

JURISDIKCIJA UN PĀRROBEŽU PĀRSŪTĪŠANA

 • Jūsu personas dati var tikt glabāti un apstrādāti jebkurā valstī, kurā mums ir mītne, vai kurā mēs piesaistām pakalpojumu sniedzējus, un, izmantojot „Pakalpojumus”, jūs saprotat, ka jūsu informācija tiek pārsūtīta uz valstīm vai reģioniem ārpus jūsu dzīvesvietas valsts (vai štata / provinces), tostarp Amerikas Savienotajām Valstīm, kurās datu aizsardzības noteikumi var atšķirties no jūsu valsts noteikumiem.  Noteiktos apstākļos citu valstu tiesām, tiesībaizsardzības iestādēm, regulējošām aģentūrām vai drošības iestādēm var būt tiesības piekļūt jūsu personas datiem.
 • PAPILDU INFORMĀCIJA PAR EEZ: Eiropas Komisija ir atzinusi, ka dažas no valstīm, kas nav EEZ valstis, nodrošina atbilstošu datu aizsardzības līmeni saskaņā ar EEZ standartiem (pilns šo valstu saraksts ir pieejams šeit): EU Commission’s adequacy list online). Attiecībā uz pārsūtīšanu no EEZ uz valstīm, kuras Eiropas Komisija neuzskata par atbilstošām, mēs esam ieviesuši atbilstošus pasākumus, piemēram, Eiropas Komisijas pieņemtās līguma standartklauzulas, lai aizsargātu jūsu personas datus. Jūs varat saņemt šo pasākumu kopiju, iesniedzot personas datu aizsardzības pieprasījumu, kas pieejams tālāk sniegtajā sadaļā Sazinieties ar mums.

SENSITĪVA INFORMĀCIJA

Ja vien mēs to nepieprasām, mēs lūdzam, lai jūs nesūtāt un neatklājat mums nekādus sensitīvus personas datus(piemēram, sociālā nodrošinājuma numurus, informāciju, kas saistīta ar rasi vai etnisko izcelsmi, politiskajiem uzskatiem, reliģisko vai citu pārliecību, veselību, biometrijas vai ģenētiskajām īpašībām, sodāmību vai dalību arodbiedrībās), izmantojot digitālos pakalpojumus vai citādi.

TREŠĀS PERSONAS MAKSĀJUMU PAKALPOJUMS

Mēs varam izmantot trešās personas maksājumu pakalpojumu, lai apstrādātu maksājumus, kas veikti, izmantojot digitālos pakalpojumus. Ja vēlaties veikt maksājumu, izmantojot digitālos pakalpojumus, jūsu personas datus apkopo šāda trešā persona, nevis mēs, un uz to attiecas trešās puses personas datu aizsardzības politika, nevis šis Paziņojums par personas datu aizsardzību.  Mēs nekontrolējam un neesam atbildīgi par šīs trešās personas veikto jūsu personas datu apkopošanu, izmantošanu un izpaušanu.

PAPILDU INFORMĀCIJA

Tā kā saziņa ne vienmēr ir droša, lūdzam saziņā ar mums nenorādīt kredītkaršu vai citu sensitīvu informāciju.

PAPILDU INFORMĀCIJA PAR ĶĪNU

PAPILDU INFORMĀCIJA PAR JAPĀNU

PAPILDU INFORMĀCIJA PAR AMERIKAS SAVIENOTAJĀM VALSTĪM

PAPILDU INFORMĀCIJA PAR EEZ, ŠVEICI UN APVIENOTO KARALISTI. Šī sadaļa attiecas tikai uz Corteva veikto EEZ, Šveices un Apvienotās Karalistes iedzīvotāju personas datu apstrādi.

 • Dažādi Corteva uzņēmumi var būt jūsu personas datu pārziņi. Datu pārziņi ES ir uzskaitīti šeit.
 • Apstrāde — mēs apstrādājam jūsu personas datus, pamatojoties uz vienu vai vairākiem šādiem tiesiskiem pamatiem:
  • ja tas ir nepieciešams, lai noslēgtu līgumu ar jums vai jūsu pārstāvēto juridisko personu, izpildītu mūsu līgumsaistības, sniegtu piedāvājumus, atbildētu uz jūsu pieprasījumiem vai nodrošinātu klientu atbalstu;
  • ja mums ir likumīgas intereses;
  • ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu attiecīgos tiesību aktus un juridiskos pienākumus, tostarp, lai atbildētu uz likumīgiem pieprasījumiem un rīkojumiem; vai
  • ar jūsu piekrišanu.
 • Jūsu tiesības — ievērojot piemērojamos tiesību aktus, jums ir tiesības:
  • jautāt, vai mūsu rīcībā ir personas dati par jums, un informāciju par to, kā tie tiek apstrādāti;
  • pieprasīt neprecīzu personas datu labošanu;
  • pieprasīt dzēst personas datus, kas vairs nav nepieciešami apstrādes nolūkiem, tiek apstrādāta, pamatojoties uz atsauktu piekrišanu, vai apstrādāta, neievērojot piemērojamo tiesību aktu prasības;
  • pieprasīt mums ierobežot personas datu apstrādi, ja apstrāde ir nepiemērota;
  • iebilst pret personas datu apstrādi; un
  • pieprasīt mums jūsu sniegto personas datu (kas neietver informāciju, kas iegūta no apkopotās informācijas) pārnesamību, ja šādu personas datu apstrāde ir pamatota ar piekrišanu vai līgumu ar jums un tiek veikta automatizēti.
 • Pārsūtīšana. Dažas no valstīm, kas nav EEZ valstis, nodrošina atbilstošu datu aizsardzības līmeni saskaņā ar EEZ standartiem (pilns šo valstu saraksts ir pieejams šeit EU Commission’s adequacy list online). Attiecībā uz pārsūtīšanu no EEZ uz valstīm, kuras Eiropas Komisija neuzskata par atbilstošām, mēs esam ieviesuši atbilstošus pasākumus, piemēram, Eiropas Komisijas pieņemtās līguma standartklauzulas, lai aizsargātu jūsu personas datus. Pārsūtīšana no Apvienotās Karalistes un Šveices uz valstīm, kuras attiecīgās valstis neuzskata par piemērotām, arī reglamentē atbilstoši drošības pasākumi.

 • Jūs varat arī:

ŠĪ PAZIŅOJUMA PAR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU ATJAUNINĀJUMI

Šī Paziņojuma par personas datu aizsardzību augšpusē esošais paskaidrojums „Pēdējo reizi atjaunināts” norāda, kad šis Paziņojums par personas datu aizsardzību pēdējo reizi tika pārskatīts.  Jebkuras izmaiņas stājas spēkā, kad mēs publicējam pārskatīto Paziņojumu par personas datu aizsardzību sadaļā „Pakalpojumi”.  Pakalpojumu izmantošana pēc šo izmaiņu veikšanas nozīmē, ka jūs piekrītat pārskatītajam Paziņojumam par personas datu aizsardzību.

JŪSU PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS TIESĪBAS UN IZVĒLES

Kā jūs varat piekļūt, mainīt vai dzēst savus personas datus 

Ja vēlaties pieprasīt pārskatīt, labot, atjaunināt, anulēt, ierobežot vai dzēst personas datus, iebilst pret personas datu apstrādi vai vēlaties pieprasīt saņemt savu personas datu kopiju, lai to pārsūtītu citam uzņēmumam (ciktāl šādas tiesības jums paredz piemērojamie tiesību akti), varat iesniegt šādu pieprasījumu, noklikšķinot uz attiecīgās saites sadaļā Privātuma tiesību pieprasījuminolaižamajā sarakstā zemāk valstī, kurā dzīvojat. Ja neatrodat saiti konkrētai valstij, lūdzu, iesniedziet savu pieprasījumu, izmantojot atbilstošo informāciju par valsti, kas pieejama tālāk esošajā nolaižamajā sarakstā „Kontaktinformācija pēc valsts”.

Mēs atbildām uz jūsu pieprasījumu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Pieprasījumā skaidri norādiet, kādus personas datus vēlaties mainīt un vai vēlaties, lai jūsu personas dati tiktu dzēsti no mūsu datubāzes.  Jūsu aizsardzības nolūkā mēs varam izpildīt pieprasījumus tikai attiecībā uz personas datiem, kas saistīti ar konkrēto e-pasta adresi, kuru izmantojat, lai nosūtītu mums savu pieprasījumu, un pirms pieprasījuma izpildes mums var būt nepieciešams pārbaudīt jūsu identitāti.  Mēs cenšamies izpildīt jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk. 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums var būt nepieciešams saglabāt noteiktu informāciju uzskaites nolūkos un/vai lai pabeigtu darījumus, kurus esat uzsācis pirms izmaiņu vai dzēšanas pieprasījuma iesniegšanas (piemēram, veicot pirkumu vai piedaloties akcijā, jūs nevarat mainīt vai dzēst sniegtos personas datus, kamēr nav pabeigts šāds pirkums vai akcija). 

SAZINIETIES AR MUMS

Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu personas datu aizsardzības izvēli vai šo Paziņojumu par personas datu aizsardzību, varat sazināties ar mums, noklikšķinot uz attiecīgās saites sadaļā Kontaktinformācija pēc valstsnolaižamajā sarakstā zemāk un iesniegt personas datu aizsardzības pieprasījuma veidlapu vai izmantot sadaļā „Sazinieties ar mums” paredzēto informāciju. 

Personas datu aizsardzības tiesību pieprasījumi

Tālāk atveriet savu reģionu un dodieties uz savu dzīvesvietas valsti, lai iesniegtu personas datu aizsardzības tiesību pieprasījumu

EMEA

Austrijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Austrijas

Šveices iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Šveices

Beļģijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Beļģijā (vācu val.)

Beļģijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Beļģijā (franču val.)

Beļģijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Beļģijā (holandiešu val.)

Bulgārijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Bulgārijā

Horvātijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Horvātijā

Čehijas Republikas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Čehijas Republikā

Dānijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Dānijā

Ēģiptes iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Ēģiptē

Igaunijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Igaunijā

Etiopijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Etiopijā

Somijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Somijā

Francijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Francijā

Vācijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Vācijā

Grieķijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Grieķijā

Ungārijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Ungārijā

Īrijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Īrijā

Itālijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Itālijā

Kotdivuāras iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Kotdivuārā

Kenijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Kenijā

Latvijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Latvijā

Lietuvas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Lietuvā

Moldovas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Moldovā

Marokas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Marokā

Nīderlandes iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Nīderlandē

Polijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Polijā

Portugāles iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Portugālē

Rumānijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Rumānijā

Serbijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Serbijā

Slovākijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Slovākijā

Slovēnijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Slovēnijā

Dienvidāfrikas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Dienvidāfrikā (angļu val.)

Dienvidāfrikas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Dienvidāfrikā (afrikandu val.)

Spānijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Spānijā

Zviedrijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Zviedrijā

Tanzānijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Tanzānijā

Turcijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Turcijā

Ukrainas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Ukrainā

Apvienotās Karalistes iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Apvienotajā Karalistē

Zambijas iedzīvotāji Personas datu aizsardzības pieprasījums Zambijā

Kontaktinformācija pēc valsts

Pārlūkojiet zemāk alfabētiski sakārtoto valstu sarakstu

Algeria

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

Argentina

Oficina Central - Buenos Aires, Argentina
Avenida Libertador 101, Piso 1, 1638
Vicente López, Buenos Aires, Argentina
Tel: 11-4110-0202 / 11-4110-0201
infoargentina@corteva.com

Australia

Customer Information Center
Locked Bag 2002 Chatswood,
NSW 2057,
Australia.
+61 1800 700 096
Email: AUCustomerService@Corteva.com

Belgium (DE)

Corteva Agriscience™
Zuid-Oostsingel 24 D
4611 BB  Bergen op Zoom
The Netherlands
T : 0031 164 44 40 00

Belgium (FR)

Corteva Agriscience™
Zuid-Oostsingel 24 D
4611 BB  Bergen op Zoom
The Netherlands
T : 0031 164 44 40 00

Belgium (NL)

Corteva Agriscience™
Zuid-Oostsingel 24 D
4611 BB  Bergen op Zoom
The Netherlands
T : 0031 164 44 40 00

Bolivia

Centro de información al cliente
Av. San Martin # 1800, Edificio Tacuaral 2o. Piso Of. 205
Santa Cruz de la Sierra
Tel: (591-3)-341-6464
Fax: (591-3)-341-7542
Correo electrónico: infobolivia@corteva.com

Brazil

Departamento de Marketing/CRM
Corteva Agriscience

Alameda Itapecuru, 506
Alphaville Industrial, Barueri - SP
CEP 06454-080
Telefone 0800-772-2492

Entrar em contato com nossa DPO por meio do e-mail dpobrasil@corteva.com

Bulgaria

Corteva Agriscience Bulgaria EOOD
Metropolitan Municipality, Mladost IV
 Business Park Sofia, Building 1A, Floor 1.
 01766 Sofia,  Bulgaria

Cambodia

Regency Square C, Ground Floor, Unit # 30C/168
Mao Tse Tong Blvd (245), Phum 3, Tumnob Tuek,
Khan Chamkamon, Phnom Penh
Cambodia 120108
Tel: +855 92 777 527

Canada (EN)

Customer Information Center
c/o Scot Middleton, Canada Privacy Officer

Attn. Privacy Requests
Suite 2450, 215 2 Street Southwest
Calgary, AB T2P 1M4

caprivacyrequest@corteva.com

Canada (FR)

Centre d’informations clients
c/o Scot Middleton, Canada Privacy Officer

Attn: Privacy Request
Suite 2450, 215 2 Street Southwest
Calgary, AB
T2P 1M4

caprivacyrequest@corteva.com

Chile

Teléfono: 22836 7001.
Gran Avenida 1621, Paine, Región Metropolitana, Chile.

China

客户信息中心
上海市浦东新区祖冲之路2290号展想广场1号楼16层
服务热线:400 880 5588
公共邮箱:support_gc@corteva.com

Colombia

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Costa Rica

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Croatia

Corteva Agriscience Croatia LLC
Florijana Andrašeca 18 A
10 000 Zagreb
CROATIA

Czech Republic

Corteva Agriscience Czech s.r.o.
Pekarska  628/14,
Praha 5, 15500,
Czech Republic

Denmark

Corteva Agriscience Denmark A/S
Langebrogade 1 DK-1411 Copenhagen, Denmark

Dominican Republic

 +54 11-4110-0202 / 11-4110-0201
Vía correo electrónico a: infoargentina@corteva.com
Oficina Central - Buenos Aires Argentina
Avenida del Libertador 101, Piso 11, B1638BEA
Vicente López, Buenos Aires, Argentina

Ecuador

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Egypt

Corteva Agriscience Egypt LLC
Fourth Floor, Fifth Settlement
67 El Tessein Street
New Cairo
Egypt
c/o Tel: +20 22613 1885

El Salvador

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Estonia

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

Ethiopia

Corteva Agriscience Ethiopia PLC
Africa Avenue, Peacock Park
Addis Ababa, Ethiopia,

Finland

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

France

Corteva Agriscience France S.A.S
1 bis avenue du 8 mai 1945
Immeuble Equinoxe II
78280 Guyancourt - France

Germany

Corteva Agriscience Deutschland GmbH
Riedenburger Str. 7 81677 München
Deustchland .

Ghana

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

Greece

Corteva Agriscience Hellas S.A.
Hydras 2 & Leoforos Kifisias 280
15232 Chalandri
Telephones: +302106800741 or +302106889700

Guatemala

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Honduras

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Hungary

Corteva Agriscience
Boldiszár u. 4
1112 Budapest - Hungary

India

Customer Information Center
Corteva AgriScience,
12th floor, Atria, V Ascendas IT park,
Madhapur, Hyderabad 500081
1860 1800 186

Indonesia

Pusat Informasi Pelanggan
CIBIS NINE, 10th floor Cilandak
Commercial Estate
Jalan TB Simatupang no 2, Jakarta
Selatan 12560, Indonesia
Phone: 021-50829455

Ireland

Corteva Agriscience UK Limited
CPC2 Capital Park, Fulbourn,
Cambridge, CB21 5XE
+44 (0)1462 457272

Italy

Corteva Agriscience Italia S.r.l
Via Comizi Agrari 10
 26100 Cremona - Italia

Ivory Coast

CORTEVA AGRISCIENCE
Oasis Square, Building 6, 2nd floor – N° 217.
Oasis, PC 20410 – Casablanca - MOROCCO
Fixe: +212 529 05 51 92

Japan

〒100-6110
東京都千代田区永田町2-11-1
山王パークタワー コルテバ
アグリサイエンス日本株式会社

Kenya

Corteva Agriscience Kenya Limited
L. R. No. 205/94/95 Riverside Drive Chiromo Road
Nairobi, Kenya

Korea

Corteva AgriSciences Korea Contact Info
코르테바아그리사이언스 코리아(유)
서울특별시 중구 칠패로 37 , HSBC 빌딩 15층
Tel : 02-2223-8900
Fax : 02-2088-8174
E-mail: CortevaKorea@corteva.com

Latvia

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

Lithuania

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

Malaysia (EN)

Customer Information Center:
B-3-3, The Ascent Paradigm,
No.1, Jalan SS7/26A, Kelana Jaya,
47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

Malaysia (MS)

Customer Information Center:
B-3-3, The Ascent Paradigm,
No.1, Jalan SS7/26A, Kelana Jaya,
47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

Malaysia (ZH)

Customer Information Center:
B-3-3, The Ascent Paradigm,
No.1, Jalan SS7/26A, Kelana Jaya,
47301 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

Mexico

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Moldova

Corteva Agriscience Romania S.R.L.
 Baneasa Business & Technology Park Sos Bucuresti-Ploiesti Nr 42-44 Cladirea B, et 2 Sector 1
 013696 Bucuresti  - Romania.

Morocco

CORTEVA AGRISCIENCE
Oasis Square, Building 6, 2nd floor – N° 217.
Oasis, PC 20410 – Casablanca - MOROCCO
Fixe: +212 529 05 51 92

Netherlands

Corteva Agriscience Netherlands B.V.
Zuid-Oostsingel 24 d
4611BB Bergen op Zoom, The Netherlands

New Zealand

Customer Information Center
Private Bag 2017 New Plymouth,
Taranaki 4342, New Zealand
+646 757 7812
Email: NZCustomerService@Corteva.com

Nicaragua

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Nigeria

Corteva Agriscience Nigeria Limited
1, KPMG Tower - Bishop Aboyade Cole Street
Lagos, Nigeria

Pakistan

Customer Information Center
Lahore Headoffice
26-FCC, 2nd Floor,
Syed Maratab Ali Road,
Gulberg IV, Lahore, Pakistan
Telephone number: +92-42-35711303-9
Sahiwal office
06-Km Lahore Road, Sahiwal.
Tel: +92 40 4403140-41

Panama

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Paraguay

Departamento de Marketing/CRM
Corteva Agriscience

Alameda Itapecuru, 506
Alphaville Industrial, Barueri - SP
CEP 06454-080
Telefone 0800-772-2492

Entrar em contato com nossa DPO por meio do e-mail dpobrasil@corteva.com

Peru

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Philippines

Customer Information Center
8th Floor, ISquare Building, 15 Meralco Avenue,
Pasig, Metro Manila 1605, Philippines
(+632) 818 9911

Poland

Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o
Piusa Dziekońskiego 1
00-728 Warsaw - Poland

Portugal

Corteva Agriscience
Campo Pequeno, 48, 6º Esquerda
1000-081 Lisboa
Tel. +351 217 998 030

Romania

Corteva Agriscience Romania S.R.L.
 Baneasa Business & Technology Park Sos Bucuresti-Ploiesti Nr 42-44 Cladirea B, et 2 Sector 1
 013696 Bucuresti  - Romania.

Senegal

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

Serbia

Corteva Agriscience
Olga Petrov 10
21000 Novi Sad
Republic of Serbia

Singapore

Corteva Agriscience (Singapore) Pte Ltd
21 Biopolis Road, Nucleos South Tower
#07-21
Singapore 138567
Tel: +65 64611000

Slovakia

Corteva Agriscience Slovakia s.r.o.
Namestie SNP 15
 811 06 Bratislava - Slovakia

Slovenia

Corteva Agriscience SLO d.o.o.
Markišavska ulica 10
9000 Murska Sobota - Slovenia

South Africa

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

South Africa

Customer Information Center
PO Box 19
Greytown 3250
033 413 9500

Spain

Corteva Agriscience
Campus Corteva Agriscience, Ctra. Sevilla-Cazalla, km 4,6.
41309, La Rinconada, Sevilla - Spain

Sweden

Corteva Agriscience
Customer Information Center
Langebrogade 1,
DK-1411 Copenhagen, Denmark

Tanzania

Corteva Agriscience Tanzania Limited
Unga Ltd, Sido Road
PO Box 10677
Arusha, Tanzania

Thailand

ศูนย์ข้อมูลลูกค้า
บริษัท คอร์เทวา อะกริไซเอนซ์ (ประเทศไทย) จำกัด
ชั้น 6 อาคารเอ็มไทย ทาวเวอร์ ออลซีซันส์ เพลส
87 ถนนวิทยุ แขวงลุมพินี
เขตปทุมวัน กรุงเทพฯ 10330
โทรศัพท์ +66 (0)2792 2900

Tunisia

Corteva Agriscience
2nd Floor, Building A, Lakefield Office Park
272 West Avenue, Die Hoewes
Centurion, 0157, South Africa.
+27 12 683 5700

Turkey

Kiza Is Merkezi Onur Mahallesi Turhan Cemal
Beriker Bulvari No 437 A5 Blok Kat 6 Seyhan Adana - TURKEY

Ukraine

Company contact details: https://www.corteva.com.ua/contacts/our-office.html
0-800-309-309

United Kingdom

Corteva Agriscience UK Limited
CPC2 Capital Park, Fulbourn,
Cambridge, CB21 5XE
+44 (0)1462 457272

United States

Customer Information Center
9330 Zionsville Rd.,
 Indianapolis, IN 46268
              or
1-800-686-6200

Uruguay

   +54 11-4110-0202 / 11-4110-0201
Vía correo electrónico a: infoargentina@corteva.com

Venezuela

Oficina Central - Guadalajara, Jalisco
Carretera Guadalajara – Morelia
Km21 No. 8601-B C.P. 45645
Tlajomulco de Zuñiga, Jalisco México

Vietnam

Văn phòng Hồ Chí Minh
Công ty TNHH Corteva Agriscience Việt Nam
Điện thoại: +84 28 3828 8921
Tầng 12, tòa nhà Central Plaza, 17 Lê Duẩn,
Phường Bến Nghe, Quận 1,
Thành phố Hồ Chì Minh

Zambia

Corteva Agriscience Zambia Limited
Plot No 35283 Mwembeshi Road,
Heavy Industrial Area,
P.O. Box 33282, Lusaka
Tel: +260 211 846 299, +260 211 846 318, +260 971 399 475