Reģistrēšanās jaunumiem

Pieraksties, lai saņemtu jaunāko informāciju par nezāļu, slimību un kaitēkļu ierobežošanu savos sējumos. Ziņas tiks sūtītas sezonas laikā, iekļaujot rekomendācijas un padomus, lai visefektīvāk cīnītos ar tā brīža izaicinājumiem uz lauka. Šajās ziņās informēsim jūs arī par Corteva Agriscience piedāvāto sēklu klāstu un to jaunākajām šķirnēm.

Saimniecības izmērs

Piekrītu saņemt jaunumus

Corteva Agriscience var sazināties ar mani vēstuļu, tālruņa zvanu un elektronisko ziņu veidā (ieskaitot SMS un e-pastu) gan mārketinga nolūkos, gan sniedzot atbalstu par uzņēmuma un tā saistīto uzņēmumu produktu pielietošanu. Es arī piekrītu, ka Corteva Agriscience reģistrēs manus datus mūsu IT sistēmā*.

Jūs jebkurā laikā varat atcelt šo pakalpojumu abonēšanu.

*

** Corteva Agriscience rūpējas par jūsu privātumu. Jūsu personiskā informācija (vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs un cita kontaktinformācija) tiks glabāta izvēlētajās klientu sistēmās, kas galvenokārt tiek uzturētas ASV. Šo informāciju izmantos Corteva Agriscience , tās saistītie uzņēmumi, partneri un atsevišķas trešās puses citās valstīs, lai nodrošinātu jums pieprasīto produktu vai pakalpojumu informāciju. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet vietni Konfidencialitātes politika. Sniedzot savu personisko informāciju, jūs piekrītat šī paziņojuma noteikumiem un nosacījumiem.