Sīkfailu un līdzīgu tehnoloģiju politika

Pārskatīts 01.06.2019.

Sīkfaili ļauj tīmekļa serverim pārsūtīt datus uz datoru ierakstu glabāšanai un citiem nolūkiem. Mēs izmantojam sīkfailus un citas tehnoloģijas, lai cita starpā nodrošinātu jums labāk pielāgotu informāciju, sekmētu jūsu pastāvīgo piekļuvi Vietnei un tās izmantošanu, kā arī nodrošinātu jums personalizētu mārketingu. Ja nevēlaties, lai izmantojot sīkfailus tiktu apkopota informācija, visās pārlūkprogrammās ir pieejama vienkārša procedūra, kas ļauj atteikties no sīkfailu izmantošanas. Ja atsakāties no sīkfailu izmantošanas, dažas Vietnes funkcijas var nedarboties pareizi. Lai uzzinātu vairāk informācijas par sīkfailiem, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org/.

Pikseļu atzīmes, tīmekļa bāksignāli, tukšos GIF vai līdzīgas tehnoloģijas var tikt izmantotas dažās Vietnes lapās un HTML formāta e-pasta ziņojumos, lai cita starpā izsekotu Vietnes lietotāju un e-pasta ziņojumu saņēmēju darbībām, noteiktu Corteva mārketinga kampaņu sekmes un sagatavotu Vietnes izmantošanas un reakcijas ātruma statistiku.

TREŠO PUŠU REKLĀMDEVĒJI

Corteva var izmantot trešo pušu reklāmdevēju uzņēmumus, lai piedāvātu reklāmas, kad esat tiešsaistē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie uzņēmumi var izmantot informāciju par jūsu Vietnes vai Lietotnes, kā arī citu vietņu un lietotņu apmeklējumu jūsu lietotajās ierīcēs, lai nodrošinātu preču un pakalpojumu reklāmas, kas jūs varētu interesēt. Lai to paveiktu, šie uzņēmumi var ievietot vai atpazīt unikālu sīkfailu jūsu pārlūkprogrammā (tostarp izmantojot pikseļu atzīmes). Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par šo praksi un uzzināt, kā no tās atteikties darbvirsmas un mobilajās pārlūkprogrammās ierīcē, no kuras piekļūstat šai Sīkfailu politikai, lūdzu, apmeklējiet savu vietējo digitālo reklāmu asociāciju, piemēram:

Ja atrodaties ASV, varat lejupielādēt lietotni AppChoices vietnē www.aboutads.info/appchoices, lai atteiktos mobilajās lietotnēs.

Sīkfailu preferences

Lietotāji var atteikties no sīkfailiem, kas nav nepieciešami vietnes galvenās funkcionalitātes nodrošināšanai. Sīkfailu preferenču rīks ir iespējots, lai apstrādātu interneta reklāmu un izsekošanas preferences, bet neapstrādā neizsekošanas signālus. (Neizsekošanas signālus varat pārbaudīt pārlūkprogrammā.) Kad ir iestatītas sīkfailu preferences, tiks ievērotas jūsu atlasītās izvēles. Lūdzu, atcerieties, ka izdzēšot sīkfailus vai izmantojot citu pārlūkprogrammu vai datoru, jums būs jāiestata sīkfailu preferences no jauna. Lūdzu, apmeklējiet sīkfailu preferenču rīku, lai piekļūtu sīkfailu atlasēm vai tās mainītu.